Apartament Daleka
Poland, Warsaw, Ochota, Daleka
Property type:
Apartament
Accomodation type:
Cały dom / mieszkanie
Size:
25 m 2
Maximum number of guests:
2
Beds:
1
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
Pet friendly:
No

Zapraszamy do nowocześnie urządzonego apartamentu w sercu stolicy, który mieści się obok Placu Zawiszy na Starej Ochocie, niedaleko Centrum Warszawy.

Kilka minut do przystanków autobusowych, tramwajowych oraz przystanek kolei miejskiej Warszawa Ochota. Mogą z nich Państwo w ciągu 5-10 minut dojechać w dowolnie wybrany punkt centrum Warszawy – Dworzec Centralny, Stare Miasto, centra handlowe: Złote Tarasy, Domy Centrum, Reduta, Blue City, hotele i centra finansowe. Bezpośredni i dogodny dojazd do Lotniska Okęcie.

Apartament przewidziany jest dla 1 lub 2 osób.

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartament studio z rozkładaną dwuosobową sofą, pralką, żelazkiem, suszarką do włosów. W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką indukcyjną i mikrofalową, lodówką i naczyniami do gotowania. Do dyspozycji telewizja kablowa i internet. Zapewniamy pościel i ręczniki.
Powierzchnia apartamentu wynosi 25m2.

W pobliżu znajdą Państwo restaurację, pizzerie, kawiarnie oraz inne usługi (sklepy spożywcze, banki). Doskonała lokalizacja, aby będąc w Warszawie delektować się spokojem porannej kawy i za chwilę rzucić się w wir wielkiego, tętniącego życiem miasta.

Apartament idealny dla celów businessowych oraz turystycznych.

Zapraszamy!

REVIEWS
No reviews