Nocleg na deskach Teatru Małego
Poland, Łódź, Bałuty, Drewnowska
Property type:
Apartament
Accomodation type:
Cały dom / mieszkanie
Maximum number of guests:
4
Beds:
2
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
Pet friendly:
No

TYLKO NA FLATIGO:

Nocleg w Teatrze Małym to doskonała okazja, aby przyjrzeć się z bliska miejscu gdzie powstaje sztuka. Jest to propozycja dla tych, którzy szukają niekonwencjonalnych form noclegu oraz dla miłośników teatru.

Na gości czeka wiele atrakcji między innymi dedykowany spektakl, który zostanie zagrany specjalnie na życzenie rezerwujących.Po spektaklu goście będą mieli okazję, aby porozmawiać z aktorami i zapytać ich o wszystkie intrygujące kwestie związane z przedstawieniem. Pyszna kolacja przy świecach będzie kolejnym punktem programu, a w razie jakichkolwiek problemów na miejscu będzie osoba znająca teatr od podszewki, która będzie służyła pomocą.

Teatr położony jest w samym centrum Łodzi, a dokładniej – w Manufakturze, która codziennie przyciąga tłumy ludzi, spragnionych rozrywki, sztuki oraz ciekawych form spędzania wolnego czasu.

Wiemy jak ciężko jest znaleźć coś oryginalnego, dlatego jesteśmy otwarci na tych, którzy szukają ciekawego miejsca z którego nie będą musieli wychodzić po 2 godzinach. Jeśli teatr i obcowanie ze sztuką jest dla Was przyjemnością, zapraszamy do Teatru Małego w Manufakturze, zapewniamy, że nigdzie nie znajdziecie lepszego miejsca!

REVIEWS
No reviews